PROGRAMMA

 
 

Wantijfestivalweekend 2011 – 10, 11 & 12 juni (circa 38.000 bezoekers)

Wantijfestival Clubnights Bibelot, de Popcentrale, Dolhuis en Kunstkerk
Joker, Dapps, Rillo, Raffa, Webster, Stefan Onwijn, Call & J’dicious, Kees Fluks, J-Phat, Diggy Rast, Rock Karaoke, Def P & The Beatbusters en Kunstkerk Open Podium.
Wantijpop
Vive La Fête (BE), The Hot Stewards, Garcia Goodbye (BE), Sindicato Sonico (BE), Peter Pan Speedrock, Who Knew (IS), Zwart Licht XL, Smoove It!, Duncan Idaho, Red Dust, Straight Unicorn, Roufaida & Pluck, One Night Band, Sir James, Sugar Lee’s, Red Heat, Tim Breur, Jeruma, Risskant, Frank Foks, Highway49, The Circumstances, Lucy and the Man, Bloomfield, Scarlet Mae, Jesus Miracle Lab, Meganimator, Energize!, On the Run, Win or Fale, Goliath, Frozen Heart, The Seven Source, Lucky Birds, Popquiz Marcel Bizarro, Laura’s Dance, Optimac, Kunstcommando, Klein Kunstje Schminken en Tokkelbaan & Kratklimmen.
Wantijfestival Clubnights Bibelot, Dolhuis en Kunstkerk
Negative Pegasus (UK), Rebounce (BE), Db-eat, DJ Kypski, 80’s & ‘90’s hosted by The Hot Stewards, DJ Okkie en Maria de Fatima.
Rainbowpark
Sabrina Starke, Team Latino (BE), Merdan Taplak Orkestar (BE), Kuenta I Tambu, Chef’ Special, Yakki Famiri, Maghreb Mania, Mystic Band, Bedjô, Amariszi, Bateria Pulsa, Caribbean Energy Brass, Came, Helga Buitelaar, Vera, Christel Meijer, Ginet Balistreri, Daniel Roos, 7 Devils, Rush Hour, Unstoppable, Deosil Scylla, Testbeeld, Crazy, Gipsy Fiësta, Kunstcommando, Klein Kunstje Schminken en Tokkelbaan & Kratklimmen.

Wantijfestival Indoor 2011 – 8 januari (circa 800 bezoekers)
Goliath, Lucky Birds, Frozen Heart, Win or Fail, Rush Hour, 7 Devils, The Unstoppable, Testbeeld, Energize!, The Rhythm Chiefs, Stone Golem, Dropskill, MakeBelieve, Tantrum, Hausmagger, Casper Adrien, Il Est Jacques, DJ Baltic Bastian en de Metalbingo.

 

Wantijfestivalweekend 2010 – 11, 12 & 13 juni (circa 35.000 bezoekers)
Wantijfestival Clubnights Popcentrale, Bibelot & Café de Vrijheid, Dolhuis en Jazzpodium DJS
ReBelle, Sugar Lee’s, Gomez vs Brutuzz, Charly & Gallus, Dion47, San Andreas, Head Haunter, Back to Dust, Menesis, Oceans With Tragedy en Fixus.
Wantijpop
C-Mon & Kypski, Destine, Brian ‘HEAD’ Welch ( formerly of KoRn (USA), Mad Manoush (CH), Bertolf, The Circumstances, Flinke Namen en Dikke Vandalen, Project D, SugarSweet, G.O.T.V., DivaDown, Dion Mase, Passievrucht, Meet The Storm, Kapthijn en Dropskill, Dubstep vs Drum ‘n Bass, WK Karaoke met The Hot Stewards, 90′s Stoelendans, De Dordtse Popquiz, Avanhard & Woorden Worden Zinnen, Gekkenhuis DJ’s & Woorden Worden Zinnen, The Geezers, The 7 Devils, Rize Up, Lekker Belangrijk, Balance’th, Testbeeld, Booom!, The Purple Star, Seven Source, Reflex, Studio Bounce, Brandwerk, Cal & J’dicious, Chef & Sous, MillenniumChallenges, Kids Lounge, FairTrade Bar, Kratje Klimmen en Tokkelbaan.
Wantijfestival Clubnights Bibelot, Dolhuis, Merz, Café De Vrijheid en Jazzpodium DJS
Waxdolls (BE), Kaizoku, Beat The Bastardz, Oui! en BIX, DJ John Lov, DJ Chrizz
Rainbowpark
Hotel, The Beat (UK), Calima (ES), Bedjô Live Kumpulan, Metzo Djatah (SEN), MC Melodee, PlaatPiloot, Rhythm School / Bateria Pulsa, Beithar, Witte Wensfee, Joshua Alo (HI/BE), Orquesta Quality , Tijan’s Yeriba, Angela Maria , YounG Livity , Taze Bitti,Chanella Hodge, Bob Marley Tribute DJ’s, DJ Peet, DJ Slick, Woorden Worden Zinnen, Zezouka Stg. Bosporus, Nadiya Bellydance, Tango Lorena, Dokter Ritme, Deosil Scylla, Zarowe
The Dark Demons, Legends Never Die , Charybdis , The Lucky Birds , Win or Fail, De Woordenaar (Jeroen Naaktgeboren), MillenniumChallenges , Kidslounge, Tokkelbaan en kratklimmen, FairTrade Bar Stedenbanden: Stedenband Dordrecht-Bamenda (Kameroen), Stedenband Dordrecht-Varna (Bulgarije), Stedenband Dordrecht-Dordrecht (Zuid-Afrika)
Wantijfestival Clubnights Dolhuis ,Café de Vrijheid, Jazzpodium DJS
Citysafariblue, Jula Ook kwartet, Stefan Goranov kwintet, Amsterdam Saints, Kaan Biyikogu trio en Cresent Double Quartet

Wantijfestival Indoor 2010 – 8 & 9 januari (circa 1.000 bezoekers)
The lady In Red, So What, The Name, Tiger Counter Of Drog Orkestar, pEp, Purple Stars, The 7 Devils, Testbeeld, Lekker Belangrijk, Rise Up, Booom!, The Lucky Birds en Legends Never Die, Frkn`Loud, Dirt¸ Think About It, Black Fire, Virtueel Snowboarden, Picture Politics, workshop Blaasbeesten, Dans le rock, The Hot Stewards, Offhanded, Diesel Disko en Sugar Lee’s

 

Wantijfestivalweekend 2009 – 12, 13 & 14 juni (circa 30.000 bezoekers)
The Loo, Secret Handshake Club, Tantrum, Bong-Ra, MC Redman, DJ Flanger, DJ Cat en DJ Geleider.
Wantijpop
Kraak & Smaak Live, De Fakkelbrigade, Okploïde (FR), Stream of Passion, The Sheer, The Death Letters, Yes-R, Djumbo, Samball DJ-Team, Bimemwa, BluefisH, De Grote Boze Neger, Fueled, The Flying Martinis, Revision, Blend, The Dazzled Prophet, Disfunction, Studio Bounce, Charybdis, Balanc’th, Street Style, Seven Source, Sadhana Fusion Bellydance, Guitar Hero, Popschool 4 Kids met Black Cats, The Lucky Birds, The Black Sheeps en The Perfect Things, PopQuiz, Breakdance workshop Dj Optimus, Urban Street Tour basketbalclinic met Henk Pieterse en pannavoetbal met Soufiane Touzani, Reflex III de verleiding, DJ Bazz, Millennium Challenges, De Schatkist, FairTrade Bar, Kratje Klimmen en Tokkelbaan.
Wantijfestival Clubnights in Bibelot, Café De Vrijheid, Café ’t Havenhoekje, Jazzpodium DJS en Rijke & Zoon Stadscafé
Capacocha, Krause, Mur Du Son, DJ Leon, DJ Snooze Set, DJ Rubus & Lorus, The Veins, ToBeJazzed, Homecookin’ ft. Linda Bloemhard
Rainbowpark
Suzanna Lubrano, Jaleo Real (ES), Čankišou (CZ), Ibis Lawrence (DM) & Dreadless, Kara Dara, Prisiri, Bedjo & Kumpulan, Kammy, Double G & Band, Cabubu, Kwartet Balqana, Emma Thwaite, Beithar, The Rhythm School, Deosil Scylla, Berckepoort Egyptische dans, Dansschool Rincon Cubano, Alma de Tango, Amor Gitana, volksdansgroep Machar, Ris Boys, Djembé/Samba workshop, Fair Trade Modeshow, Stedenbanden On Stage: Grenzeloos!, Oosterse Dans showcase, Popschool 4 Kids met 7 Devils, 4 of a Kind, Testbeeld en Rise Up, DJ Bazz, Wereldstad, Mori Keita, MillenniumChallenges, Spijkerbroekhangen van Cilio, De Schatkist, FairTrade Bar, Kratje Klimmen en Tokkelbaan.
Wantijfestival Clubnights in Café de Vrijheid
DJ Rick

Wantijfestival Indoor 2009 – 9 & 10 januari (circa 1.000 bezoekers)

ZEUS, DJ Egbert, Frans Huxie, Paralife, Maybee, Human Alert, Arnst Da Main, Ultimate Tribute (met Malt Marmalade, Queen Bee en Tantrum), Circle J, Davenport, Lenya, PopQuiz en het Jozias Collectief. Kinderprogramma: The Lucky Birds, Suzanne (finaliste Junior Songfestival 2008), Testbeeld, 4 of a Kind, Klaunie, Ballonnenclowntje, Balanc’th Junior streetdance en workshop Blaasbeesten.

Wantijfestivalweekend 2008 – 13, 14 & 15 juni (circa 35.000 bezoekers)

Wantijfestival Clubnights in Merz, Popcentrale, Café De Vrijheid, Area Sixzz en Bibelot
John Love, DJ Jrm, Voetbal: Nederland – Frankrijk, The Deaf, Dansfabriek met DJ Cat, Immorales, Lady Aïda en Rico Micro.
Wantijpop
The Opposites, Risskant, The [New] Shining, Claw Boys Claw, NiCad, Discípulos de Otilia (ES), Mintzkov (BE), Moke, Malt Marmalade, The Machine, Dubio, White Boy, Menesis, A New Dawn, The Death Letters, MagnaCult, Popschool 4 Kids bands: The White, Shoes, High Five en PIMP. Klein Maar Fijn, MC Justice, Hocus Pocus, Pop’arazzi, Spoken Word met o.a. Risskant, Live Rock Karaoke, DJ Bazz, Dj Workshop scratchen van DJ Jay Phat,Tokkelbaan, Werelddelen spel. Dansgroepen:Bionic Bianca,Pole-sensation, Charybdis, Seven Source en Studio Bounce. Randprogramma: De levesngrote Kleurplaat van KwannieTang en Mokdesignz en Jongleer workshops.
Wantijfestival Clubnights in  

Merz, Eetcafe Lekker Belangrijk, Bibelot, Café De Vrijheid, Tapasbar-restaurant Miro, Area Sixzz en Cafe Arina

Breaks & Beats, DJ Matthijs, Charly & Gallus,Harry Merry, Stöma, RAZ, DJ Chrizzz, 2ManyLopes, DJ Erik B & Kevstar en Arina’s Huis DJ’s
Rainbowpark
AIFF (Afro Influenced Funk Federation) , Axioma , NOYA , Xaman-Ek (BE/CHI), Belle Perez & Band (BE), Barbudos, Came, Tijan’s Yeriba, Bedjô, Uñas de Gato, Oriëntal Guitars, Egyptische dans, Speeddaten met een goed doel, Afrikaanse djembe performance en workshop Popschool 4 Kids bands: Met: The Mighty, Lucky Birds en Fireboys Walla Walla, DJ Bazz, De wereldstad en De Tokkelbaan. Dansgroepen: Machar, Egyptische Dansgroep van ToBe, Rincon Cubano , Alma de Tango en Tribal Bellydance – Deosil Scylla Randprogramma: Jongleer workshops, Theater GRRR – De zigeunerin en de grote beer (Straattheater), Mechamicri (Straattheater) en The Rhythm School.
Wantijfestival Clubnights in Café de Vrijheid en Café Arina
DJ Paul en Arina’s Huis DJ’s

Wantijfestival Indoor 2008 – 4 & 5 januari (circa 1.300 bezoekers)

Cradle, Misty Basement, A New Dawn, Malkovich, Optech, 078Massive, High Five, The White Shoes, The Mighty, Malt Marmalade, The Beertasters, Divadown, Red Fish, Fluff, Live Hardrock Karaoke, Jaya the Cat, Durk Attaturk, Knobsticker, Voor Ieder Wat Skilzz? met KZER, Solo in Soort, Risskant en Ace, Workshop door DJ Jay Fat, Draadloos Dansen, Danspresentaties door Studio Bounce, Dance Dance Revolution, Hardrock Karaoke, Workshop Zuid-Afrikaans hutjes kleien en Catering (snacks en fastfood) in Bubbels

 
 

Wantijfestivalweekend 2007 – 8, 9 & 10 juni (circa 40.000 bezoekers)

Wantijfestival Clubnights Popcentrale, Bibelot & Café de Vrijheid
Stoere Jongens Krentenbrood, Scotch, Mucho Maestro, DJ Bill Desman, DJ Luc, 100% Isis en DJ Gido
Wantijpop
Textures, Delinquent Habits (USA), Edwin Pennock & Band, The Dead Rudolfs, Heideroosjes, Montevideo (BE), Krezip, Switch, Simply Us, Orion, New Par, Frans Huxie, Risskant, Kinkobra, Down Under, Karmakonga, Viberider, Popschool4kids bands: The Mighty Dragons, Fire Boys, Nameloes en The White Shoes, Studio Bounce, Reflex met Risskant, KZER en Marvin, Voor Ieder Wat Skillz! met Jamairo en Gekido, Krumping & Clowning door BS-one, Plug & Play Band, Workshops: Graffiti, hiphop en tango, Atta de Tolk, ToBe Streetdance, danstheatergroep Balance’ TH, Tangoschool Rotterdam, dansschool The Seven Source, Tribal Bellydance, Pannabowl, Klimwand met tokkelbaan en het Rock4 collectief met de grootste kleurplaat van Nederland
Wantijfestival Clubnights Bibelot, Pontonnier, Café de Vrijheid & Miró
Darker, Deadcell, Dokter Schnitt, Pornologic, salsaworkshop door dansschool Rincon Cubano, DJ The Best, DJ Paul en DJ 2 Many Lopes
Rainbowpark
Fouradi & Band ft. Lloyd De Meza, Jaune Toujours (BE), Melike (BE), Rumbatá, Postman, Drunken Dolly, Hot Club Ghost Note, Ngoma Afrika, Kumpulan, Misty Basement, La Moneda de Holanda, Wereldplein, Kameroen aan de Merwede, Bulgarije dichtbij, Mandela-dorp, Egyptische dans, vriendschap in de poppenkast, werelddelenspel, Stg. Aikikai met vechten in harmonie, ToBe Streetdance, meespeeltheater met Overal vriendschap, Stg. Bosporus met Kijken en meedoen, workshops: Kleur & Ritme, aikido, zouk, Turkse volksdans, Indonesische dans en salsa, dansschool Rincon Cubano, Pannabowl, Klimwand met tokkelbaan en Sam Shine als de Diva’s
Wantijfestival Clubnights Pontonnier & Café de Vrijheid
Jaune Toujours (BE), DJ Pizdabolkin en Noasuco

 

Wantijfestival Indoor 2007 – 5 & 6 januari (circa 1.200 bezoekers)

Charly Linch, 165over90, Coparck, I-Motion, Believeisadoubt, unINe SANE, Feestfotograaf, Henna Tattoo, Electric Soul Unit, Wantijfestival Request, Mark Foggo’s Skasters, Blind Justice, CompleX, Risskant, Trenchcoat, Scotch, Hardrock Karaoke, Harry Merry, Michael Fortijn, Podiumpresentatie COS, PopKids Bands, Stoere Jongens Krentebrood, The Mighty Dragons, ToBe Workshop Zuid-Amerikaanse muziek/percussie (door COLOR y RITMO), COS Workshop Afrikaanse instrumenten maken, 2 Streetdance Demo’s door Seven Source, Dance Dance Revolution, Stands van Bibelot, Popunie & Popcentrale en Catering (snacks en fastfood) in Bubbels

 

Wantijfestivalweekend 2006 – 10 & 11 juni (circa 27.500 bezoekers)
Wantijfestival Clubnight Popcentrale & Bibelot
Construkt, Cropduster, Day After Life, THC, De Leefstijlers en Kitzr & Bad Tempa
Wantijpop
De Jeugd van Tegenwoordig, Spacekees & Terilekst, Fishbone (VS), Saunawest, Voicst, San Andreas, Pete Philly & Perquisite, Jovink & De Voederbietels, Spaug, Atta de Tolk, Off Balance, Phaedra List, Easy, Wheel, Offhanded, Deliberate Jeopardization, Next Item, Dansgroepen: Gang of Six, The Seven Source, ToBe Streetdance & Percussiegroep Tribeat, Workshops: Capoeira, Break/Streetdance, Koreaans Sumoworstelen, Graffiti, Tio Loiro, Poi, Jongleren, Surinaamse Panna, Demonstratieshows: Capoeiragroep Aldeia, Jongleren, Breakdanceteam Starforce, Open Podium, Popquiz, Royal Rock JAM, Metalstoelendans, Bodymention en Sam Shine als Fluor Fantastic
Wantijfestival Clubnight Bibelot
DJ Stefan, Deformer, DJ Panda, Strictly 45’s en Transmitter (Duitsland)
Rainbowpark
Convoi Exceptional, Ziggi & The Renaissance Band, Panchito, Atongo Zimba (Ghana), Scotch, Karamelo Santo (Argentinië), Zuco 103, Raj Mohan & Denise Jannah, Natural Nation, Pinga, The Lowlands Paddies, Bedjô, Los Fakires (Cuba), Open Podium, Circusschool Royal, Dansgroepen: Salsa Rincon Cubano, Egyptische Dansgroep Berckepoort, Workshops: Poi , Surinaamse Panna, Hindoestaans dansen, Tio Loiro, Koreaans Sumoworstelen, het Werelddelenspel, Rhythm Kids, Demonstratieshows: Circus Royal, Dansen voor en door kinderen, Oriëntaalse en Hindoestaanse Dans, The ToBe Rhythm Kids, Varna Clowns en Sam Shine als De Waternimfen
Wantijfestival Clubnight Merz
DJ Guitar en Panchito

Wantijfestival Indoor 2006 – 6 & 7 januari (circa 1.500 bezoekers)

078massive, Janoise, Valkyre (BE), Bomb-Shelter, The Corrosives, Emilio & Rundfunk, Geigercounting, Beatbusters, dan-well, Kitzr, Serene, BadTempa, De Nieuwe Order, Natural Nation, IMP, The Outskirts, Wantijfestival Quiz, Kom Kutje Kleien!, Peter M. van der Linden, Feestfotograaf en Henna Tattoo

Wantijfestivalweekend 2005 – 11 & 12 juni (circa 27.500 bezoekers)
Preparty (10/06)
Cooper en I Against I
Wantijpop
Ali B, Wreckitnize, Plaeto, Triggerfinger (België), Kitty Contana, Benny Sings, Wickeda (Bulgarije), Leaves’ Eyes (Duitsland), Bettie Serveert, Worthless, Quickspanker, A Scream From The Heart, E110, San Andreas, Clayborn, Bodar & The Bellboys, Sister Fister, Da Lab, MC Sulex, Streetdance Berckepoort, Seven Source, Circus Royal, Sam Shine en Femme de la Femme
Afterparty Wantijpop
David Gimour Girls, Tonatics en Phone Home
Rainbowpark
Dread & Dreadless, Kasba, Artery, The Afrobeat Academy (Duitsland), Gerardo Rosales & Charanga La Crisis, Minyeshu & Chewata, Sadae, I-Motion, 2nd Hand Sneakers, Multi Culture Club, Multi-Swing World Of Music & Dance, LéOparleur (Frankrijk), Raï Experience, Os Vadios, Elvira Oriëntaalse Buikdans, The Rhythm Kids, Dansschool Rincon Cubano, Oriëntaalse Dansgroep Berckepoort, Gnaua Band, Sam Shine, Afro-Brazilliaanse groep Rhythm School en Femme de la Femme
Afterparty Rainbowpark
The Afrobeat Academy en DJ Soulrabbi

Wantijfestivalweekend 2004 – 12 & 13 juni (circa 35.000 bezoekers)
Preparty (11/06)
Grechko’s Doll, Mental Captivity en Resister.
Wantijpop
Intwine, VSOP, Extince, Skiggy Rapz, The Sheer, Blo.torch, Face Tomorrow, Peter Pan Speedrock, Tasha’s World, Jaya the Cat (USA), CompleX, The Ox, Da Lab, HooFTPijn, The 5th Season, Abstract Dialect, Next Eleven, Emphasis, Souldaten, Ish Hara, Gotz Skills, Q-bizz, Divety, Worthless, Tripl3 Flow, ToBe, Torch Michael (B), Sam Shine en Femme de la Femme.
Afterparty Wantijpop
Firefly, Bas Kunnen Live en Bong-Ra Live.
Rainbowpark
La Caz (Sur/NL), Cubrica (Bulgaria), Tradison (Cuba), Modena City Ramblers (Italy), Manou Gallo (Ivorycoast), Mala Vita, VRS, Kayu, Afrindané, Charanga La Moneda de Holanda, Mighty Dread Connection, Anahi, Ish Hara, Akwaaba, The Rhythm Kids, Mambo Kids, Rincon Cubano, ToBe/Berckepoort, Jolanda Boejharat, Gnawa Band, Brassband, Out of the Basement en Marc Muy Dificil.
Afterparty Rainbowpark
DJ Edu en Electro Côco.

Wantijfestivalweekend 2003 – 14 & 15 juni (circa 35.000 bezoekers)
Wantijpop
Raymzter & band, C-Mon & Kypski, Green Lizard, Dicemen, OlaBOLA, Cenobites, Boo! (SA), Thé Lau & band, Lola Psycho, Helter Skelter (D), Buiten Adem, Id, Stronghold, Mr.Moody, Third Eye, Wowbeggar, Salona Complex, Dr. Ritme, Last Crewsaders, Equal, African Heritage Dance Theatre, ToBe, Ullyses, Cobaz, Gekkido, Dragonfly, Tiramisu en Piromancer.
Rainbowpark
Djamel (Algerije,) N’Faly Kouyate (Guinee), Gerald y la Ritmica (Nederland), Jovenes Clasicos del Son (Cuba), Boban Markovich Orkestar (Servie), Multi Culture Club, Groep Set, Tropicalor, X-Pro, Dread & Dreadless, Tino Trimo, Pamaneco, Afrikaanse Modeshow, Watapana Rotterdam Xpress, Dr. Ritme, Maskerdans, Fool Moon Band, Volksdansgroepen Bosporus, X-Pro, Oddlings en Diva.
Afterparty’s
DJ Aphrodite (UK) en Longplayers. (Wantijpop) 

Jovenes Clasicos del Son en DJ The Best. (Rainbowpark)

Wantijfestivalweekend 2002 – 8 & 9 juni (circa 35.000 bezoekers)
Wantijpop
Relax, Kirsten, Di-rect, Wyatt, Rude Rich & the High Notes, Incense, Johan, Mimezine, New Cool Collective, Sub-Rosa, Plent, Plain, Buiten Adem, Mental Captivity, Drowned, Enais, Wowbeggar, Sad O Sky, AZC Band, Dr. Ritme, Dread & Dreadless, MC Aldrin & Preacher, Ancient Scriptures.
Rainbowpark
Bun Sani (Suriname/NL), Byuba Cante (Cuba/Divers), Aziza A (Turkije), Ghali Benali & Timnaa (Tunesie/Belgie), Los de Abajo (Mexico), Synchroom, Mango, Nicky’s Trinity, Het Boerensyndicaat, Youngblood, Omar Ka & Fula Band (Senegal), Sena, Joyfull Singers, Goldy Locks, Papua Sandiki, The Breakers, Daniël Bloem & Satin, Zarove, Pluche, Grazy Glitter Bird (Sam Shine), Marc Muy Dificil (Malabarista), Sahara’hara, Lejo, Fluro Fantastic (Sam Shine), Illegal Lifestyle Crew, Spinning Keys, dansgroep Berckepoort en Djelolla.
Afterparty’s
Incense en Phil Martin. (Wantijpop) 

Omar Ka & Fula Band. (Rainbowpark)

Wantijfestivalweekend 2001 – 9 & 10 juni (circa 35.000 bezoekers)
Wantijpop
The Proov, Brainpower, Sat-R-Day, Beef, BluefisH, Racoon, Dreadlock Pussy, Dyzack, The Pietasters (USA), Project 2000, Noctiluca, Cradle, Marble, Coma, Incoming, Phil Martin’s mystical funk, The Apers, Face Tomorrow, Miss Minetti, circus Vladimir: Blurp, Englishman Abroad, Empress, Sinar Bulan, Arne van der Ree en Monkey & Chicken.
Rainbowpark
Colors (St. Maarten), Izaline Calister (Curaçao), Sona Diabaté & Argile (Guinee), Cándido Fabré (Cuba), LA Rouge (Suriname), Black Dough, Unity Artists, Freezone, Just 4 U, Orkesta y su banda E, Nippy Noya & Daniël Bloem, El-Fijarz, Dujinkan Brian Dojo, Los de Malaga, Classic, B-fit, Skabadivers, Ashkiran, Caribbean Dance Expression, Hans van Woerkom, Capoeira Brazil, Barbara & Candy en W.A.A.P.

Wantijfestivalweekend 2000 – 3 & 4 juni (circa 25.000 bezoekers)
Wantijpop
City To City, Travoltas, Hypnotix (Tjechië/Dld), Tröckener Kecks, Laberinto (Venezuela/Nl), DJ Ronald Molendijk & Jeroen Rietbergen, Tjolk, UFA, Spookrijders, Def Rhymez, Raw Dawg, Strezz, Big Mic, Fire Arms, DJ Fanatic, DJ Chuckie, Coma, Zenit, Fervid, Nosferato, Headhaunter, Incense, Het Blazoen Van Toen, P.I.P en Abacus Theatre.
Rainbowpark
Global Music Band, Massada (Molukken/Nl), Gülseren (Turkije/Fr), Alliance Nord-Sud (Congo/Nl), Bahia El Idrissi (Marokko/Nl), Manolito Y Su Trabuco (Cuba), El Ahel, Rif Boys, Device, Trio Middle East, Latin Culture Brass, nicky’s trinity, Adonisz, Rainbow, LC Babes, Stg. Bosporus, Norman Herkul en Empress

 

Wantijfestivalweekend 1999 – 12 & 13 juni ( circa 35.000 bezoekers)
Wantijpop
Dignity, Postmen, Handsome 3some, Soulwax (Bel), Caesar, Undeclinable Ambuscade, Beatbusters, Osdorp Posse with Blind Justice, Jimmyhat, SemiColon, Headhaunter, Fenris, Raum, Gee @ngel, Eezee, Eve, Grace en SAM Shine.
Rainbowpark
Tiharea (Madagaskar/Bel), Noujoum Raï, Alfredo de la Fé (Cuba), Diblo Dibala & Matchatcha(Congo), Margareth Menezes & Band (Brazilië), Mystic, Melodi, Sons of Mogh, Grupo Ero, Mmmaf, Afro Negaza, Tagmat, Ali Bahia El Idrissi en Lozane

 

Wantijfestivalweekend 1998 – 18 & 19 juli ( circa 30.000 bezoekers)
Wantijpop
Roméo, Re-play, Nilsson, Volumia!, Strezz, DJ Kipsky, M.O.D., I Against I, Def Rhymz, Suburbs, Jammah Tammah, De Heideroosjes, Garlick, Gee @ngel, Bluefish, Toyz, TDLC, Bleijenhoek Posse, Exclamation, Watts In A Name, Flying Testicles, Theater Van De Verloren Tijd en De Bronks.
Rainbowpark
Ifang Bondi (Gambia), Hasanband (Turkije/Nl), Mmmaf, Masohi, Simbagwe, Yakki Famirie (Suriname/Nl), Son Damas (Cuba), Marakbar (Marokko/Bel), Rainbow Music Meeting, Origineel Gejat tbv en Salto Absurdo

Wantijpop 1996 – 8 juni (circa 15.000 bezoekers)
Van Dik Hout, Nails, Raïland, Haggis, Prat’s The Whoblem, HLL (Fr), Benjamin B., Gotcha!, Daryll-Ann, The Force, Meeleeftheater, De Rösnikov’s en Stg. Ravioli.

Dordrecht Culturele Hoofdstad van Zuid-Holland 1995 – 6 & 7 mei (circa 20.000 bezoekers)
Wantijpop
Dulfer, NRA, Junkhouse (Can), The Scene, Cooper, Burma Shave, Bobarino Gravittini, Skintag, Back Bone, Far To Go, Dans X Productions, Poncin en Clinch.
Kleurrijk in Vrijheid
Slagerij van Kampen, Cheb Mami (Marokko), Bosporus, Ya N’tesa Dalienst & Les Grands Maquisard (Dem. Rep. of Congo), Pegasaya en Capricho Andaluz.